Nástenná tlačiareň príde priamo k vám.


Nástenná tlačiareň po stlačení tlačidla vytlačí akýkoľvek požadovaný obrázok priamo na stenu alebo akýkoľvek povrch . Mobilná nástenná tlačiareň vám umožňuje vytvárať vysoko odolné farebné maľby na povrchoch vysokých až tri metre bez obmedzenia šírky tlače. Nastavenie je rýchle a jednoduché, zvyčajne do 15 minút, čas tlače sa bude líšiť v závislosti od veľkosti obrázku.

Ako to funguje?


Bez toho, aby ste sa dotkli steny, nástenná tlačiareň strieka na stenu miniatúrne kvapky špeciálne vyrobeného UV atramentu, čím vytvára veľmi detailný digitálny obraz. Na internete je mnoho obrázkov, ktoré sú pre vás k dispozícii, môžeme si vybrať umelecké diela, fotky, animácie, logá na mieru alebo akékoľvek iné obrázky. Prípadne sa s nami porozprávajte o vytvorení dizajnu na mieru len pre vás. Farba je ekologická, odolná voči väčšine čistiacich prostriedkov a chemikálií, vrátane acetónu. Je tvrdá, vodotesná, odolná voči poškriabaniu a umývaniu a je preto ideálna do prostredia, ako sú školy, nemocnice a senzorické miestnosti ale aj všade kde je potrebná ekológia.

Prečo využiť nástennú tlač?


Nástenná tlačiareň má mnoho výhod, napríklad:
Jasné a detailné obrázky - tlačí vo vysokokvalitných farbách CMYK+W s efektívnym rozlíšením až 2 880 DPI , ktoré zaisťuje zobrazenie najmenších detailov.
Tlač na akýkoľvek zvislý povrch - môže tlačiť na akýkoľvek zvislý povrch, napríklad na omietku, tapety, drevo, tehly, farby, kameň, plast, sklo a väčšinu ďalších povrchov.
Odolné voči poškriabaniu - vaše výtlačky sú po vytlačení suché do niekoľkých sekúnd, čím sa okamžite vytvorí odolnosť voči poškriabaniu a odretiu.
Atrament je nezmývateľný - atrament do tlačiarne je nielen 100% vodotesný, ale je tiež odolný voči UV žiareniu a väčšine chemikálií - dokonca aj acetónu a čistiacich prostriedkov.